Pozícia

Stavebný majster

Mzdové podmienky

1868 EUR brutto/mesiac13. plat


Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavanie kvality projektu.Koordinácia a organizovanie pracovníkov, koordinácia dodávateľov.Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním BOZP.Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.Realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie.Vedenie administratívnej práce na stavbe (stavebný denník, dochádzka).Objednávanie materiálov, komunikácia so subdodávateľmi.


Zamestnanecké výhody

Zamestnanie v stabilnej spoločnostiPlatové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkomZaujímavá a perspektívna práca v mladom a dynamickom kolektíveÚčasť na zaujímavých projektochHradené školenia a kurzyMožnosť sebarealizácieTeambuildingové aktivityĎalšie benefity: smartfón, notebook, 13 plat, služobné auto.


Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanievysokoškolské I. stupňaVzdelanie v odborestavebné zameranieOstatné znalostiMicrosoft Office - PokročilýCENKROS - ZákladyAutoCAD - Mierne pokročilýVodičský preukazBPočet rokov praxe3Osobnostné predpoklady a zručnostiPrax v stavebníctve min. 3 roky.Základné právne a ekonomické povedomie.Vysoké pracovné nasadenie.Samostatnosť.Zodpovednosť.Flexibilita.Lojalita.Organizačné a technické schopnosti.Anglický alebo nemecký jazyk výhodou (nie všakpodmienkou).


Online formulár