Svetielko nádeje

Constario GROUP sa v spolupráci s beauty bar concept sa rozhodol pomáhať a dodávať nádej spolu so Svetielkom nádeje, občianskym združením, ktoré už 20 rokov pomáha deťom s onkologickým a iným vážnym ochorením a ich rodinám.  Okrem toho sa usiluje pozitívne vplývať na verejnosť, aby ostatní ľudia dokázali citlivo vnímať situáciu týchto detí a rodín a vytvárali pre nich prostredie porozumenia, prijatia a pomoci. Svetielko nádeje sa usiluje napĺňať túto víziu najmä v súčinnosti s Detskou fakultnou nemocnicou s poliklinikou v Banskej Bystrici a špeciálne s jej detským onkologickým oddelením. Svoje služby poskytuje deťom a rodinám zo spádovej oblasti nemocnice, teda najmä v oblasti Banskobystrického a Žilinského kraja.

Prečo sme sa rozhodli pomáhať? Pretože si uvedomujeme, že zdravie je veľmi krehké a v ťažkých situáciách nám ostáva iba NÁDEJ. Nádej, ktorá sa stáva vierou, že niečo, čo robíte, má zmysel. Nádej, aby všetky deti boli zdravé a šťastné. Preto sme sa rozhodli stať sa tou nádejou pre tých, ktorí ju naozaj potrebujú a podporiť tak Svetielko nádeje.

V rámci kampane #je to na nás môžete kúpou trička prispieť a dať deťom väčšiu nádej. Tričko v detských, dámskych aj pánskych veľkostiach si môžete zakúpiť priamo v beauty bar concept alebo prostredníctvom zásielky.

Veď nikto nedáva viac, ako ten, čo dáva nádej.

Webstránka projektu

Galéria